Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

SPORTSKE IGRE ZAPREŠIĆ 2017 - OSVOJENE TRI MEDALJE, EKIPNO 4. MJESTO

 

HVIDR-a Zaprešić

 

Na igralištu Srednje škole Ban Josip Jelačić u subotu 09. rujna 2017. godine su se okupile ekipe članova HVIDR-e iz čak osam gradova naše županije. Održano je devet natjecateljskih sportskih disciplina koje su pobudile borbeni duh kod članova ekipa. Ujedno je to bila prilika za druženje i zajedništvo.

 

 

Igre je otvorio predsjednik Gradskog vijeća grada Zaprešića Drago Bago koji je sudionicima poželio ugodan boravak u Zaprešiću.

 

Foto: Nikica Topić

 

Naša udruga nastupila je u slijedećim sportskim disciplinama:

  1. stolni tenis - prvo mjesto;
  2. boćanje - drugo mjesto;
  3. šah – treće mjesto;
  4. streljaštvo – četvrto mjesto;
  5. ribolov – četvrto mjesto;
  6. pikado – šesto mjesto;
  7. viseća kugla – šesto mjesto.

 

Za discipline kuglanje i utrka u invalidskim kolicima nismo imali natjecatelje zbog bolesti istih. 

Naša udruga ekipno je osvojila četvrto mjesto. Uspjeh je takav kakav jest. Unatoč brojnim otkazivanjima u zadnji tren, što zbog smrtnog slučaja, što zbog bolesti, što zbog privatnih obveza i što bez posebnog razloga zadovoljni smo postignutim uspjehom.

 

Poslije završenog takmičenja druženje je nastavljeno uz domjenak i tamburicu u lovačkom domu. Bilo je lijepo družiti se i hvala organizatoru koji je unatoč velikim problemima (financije) uspio igre organizirati kao da problema nije bilo.

 

 

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com